Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Revert
tr: Geri al

en: Changed
tr: Değişti
