Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Revert
uk: Відновити

en: Changed
uk: Змінено

en: Item type
uk: Тип елемента

en: Creator
uk: Автор
