Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Creator
el: Δημιουργός
