Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: View
fr: Voir

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Revert
fr: Rétablir

en: Changed
fr: Modifié

en: Item type
fr: Type d'élément

en: Creator
fr: Créateur
