Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revert
he: שחזור

en: Changed
he: השתנה
