Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Revert
hr: Vrati
