Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Creator
nl: Maker
