Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revert
pl: Przywróć

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Item type
pl: Typ pozycji

en: Creator
pl: Twórca
