Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revert
sl: Povrni
