Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
