Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Creator
ca: Creador
