Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Revert
cs: Vrátit

en: Changed
cs: Změněno
