Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Creator
fi: Luoja
