Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: View
hi: देखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Revision ID
hi: संशोधन आईडी

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Changed
hi: बदल गया
