Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
