Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Changed
lt: Pakeista
