Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Changed
lv: Labots
