Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: View
fa: مشاهده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Revert
fa: بازگشت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Creator
fa: سازنده
