Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Item type
sk: Typ položky
