Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: View
vi: Xem

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Revert
vi: Trở lại

en: Changed
vi: Đã thay đổi
