Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Heading
be: Загаловак

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Dark
be: Цёмная
