Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Color
eo: Koloro

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Link color
eo: Ligila koloro
