Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Color
eu: Kolore

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Link color
eu: Estekaren kolorea
