Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Twitter
kk: Твиттер
