Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།
