Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Link color
cs: Barva odkazu
