Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Font
et: Kirjastiil

en: Heading
et: Pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Link color
et: Lingi värvus
