Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Font
fr: Police

en: Heading
fr: Entête

en: New window
fr: Nouvelle fenêtre

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Color
fr: Couleur

en: Font size
fr: Taille de police

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Rounded corners
fr: Coins arrondis

en: Exclude classes
fr: Exclure les classes

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre
