Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ
