Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Font
nl: Lettertype

en: Heading
nl: Koptekst

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Color
nl: Kleur

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Drop shadow
nl: Slagschaduw
