Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Font
pl: Czcionka

en: Heading
pl: Nagłówek

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Exclude classes
pl: Wyłącz klasy

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny
