Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Font
ru: Шрифт

en: Heading
ru: Заголовок

en: New window
ru: Новое окно

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Color
ru: Цвет

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Rounded corners
ru: Скруглённые углы

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный
