Reftagger (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Heading
ar: الترويسة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Color
ar: اللون

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Link color
ar: لون الروابط
