Reftagger (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Font
da: Skrift

en: Heading
da: Overskrift

en: New window
da: Nyt vindue

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Color
da: Farve

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Link color
da: Linkfarve

en: Light
da: Lyst

en: Exclusions
da: Ekskluderinger

en: Dark
da: Mørkt
