Reftagger (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Font
he: גופן

en: Heading
he: כותרת

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צבע

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Font size
he: גודל גופן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Twitter
he: טוויטר

en: Google+
he: גוגל פלוס
