Reftagger (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: New window
hr: Novom prozoru

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Link color
hr: Boja poveznice
