Reftagger (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Font
ja: フォント

en: Heading
ja: 見出し1

en: New window
ja: 新しいウィンドウ

en: Background color
ja: 背景色

en: Color
ja: 色

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Link color
ja: リンクの色

en: Rounded corners
ja: 角丸
