Reftagger (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
