Reftagger (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Heading
sv: Rubrik

en: New window
sv: Nytt fönster

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
