Reftagger (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Color
hi: रंग

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Link color
hi: लिंक रंग
