Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Font
oc: Poliça

en: Heading
oc: Entèsta

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits
