Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Font
uk: Шрифт

en: Heading
uk: Заголовок

en: New window
uk: Нове вікно

en: Background color
uk: Колір тла

en: Color
uk: Колір

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Twitter
uk: Твітер

en: Existing window
uk: У існуючому вікні

en: Exclude classes
uk: Класи-винятки

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний
