Reftagger (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Font
vi: Phông chữ

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: New window
vi: Cửa sổ mới

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
