Registration codes (2.0.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
