Registration codes (8.x-1.1-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: active
bs: aktivan

en: Code
bs: Kod

en: The specified date is invalid.
bs: Specificirani datum nije validan.
