Registration codes (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Manage
ro: Administrați

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: active
ro: activ

en: Desc
ro: Descendent

en: Code
ro: Cod

en: Expires
ro: Expiră la

en: Sort by
ro: Sortare după

en: The specified date is invalid.
ro: Data specificată este incorectă.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Begins
ro: Începe

en: Uses
ro: Folosește

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
