Registration codes (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Manage
he: ניהול

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Active
he: פעיל

en: Filter
he: סינון

en: active
he: פעיל

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: The specified date is invalid.
he: התאריך שהוזן אינו תקף.

en: inactive
he: לא פעיל

en: Offset
he: היסט

en: Uses
he: שימושים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Maximum uses
he: מספר פעמים מקסימלי שניתן להשתמש

en: Number of codes to generate
he: מספר הקודים לייצור

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
