Registration codes (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Code
ne: कोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
