Registration codes (8.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
