Registration codes (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Code
te: కోడ్

en: The specified date is invalid.
te: ఇచ్చిన తేదీ సరైనది కాదు.

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
